Logo Tiger Lisans

Logo Uzak Servis hizmetimiz iletişim bölümünde bulunan telefon numarasından bize ulaşabildiğiniz gibi iletişim sayfasında bulunan formu doldurarak ta bizimle iletişim kurmakta çekinmeyin. info@teknodisk.com  adresine mail göndererek de işletmenizin ihtiyacı olan logo uzak servis hizmetini satın alabilirsiniz.

Tüm Logo Destek ürünlerimiz hakkında bilgi almak için;

  • Telefon Uzak Servis Hizmetleri; Logo kullanıcısını karşılaşabileceği ve telefonla cevaplanabilecek basit sorunların çözümü için telefonla danışmanlık, internet üzerinden destek ve ihtiyaç duyulduğunda doküman gönderilmesi hizmetlerini içerir.
  • Aylık Logo Uzak Servis Hizmeti; Teknodisk Logo Tiger destek hizmet kapsamına göre periyodik olarak müşteri ziyaretlerinde bulunmaktadır. Kullanılan ürün ve çalışma ortamının gözden geçirilmesi, gerekli önlemlerin alınması için müşteriye tavsiyelerde bulunulması, gerekli görüldüğü takdirde sistem üzerinde müdahale edilmesi hizmetlerini içerir.
  • Logo Uzak Telefon ve Yerinde Servis hizmeti; ihtiyaç duyulan sorunlar ile karşılaşıldığında, Logo kullanıcısı ile UnitySoft Müşteri Destek temsilcisi arasında mutabakat sağlanır ve belirlenen zaman içinde hizmet verilir. Sistemin çalışamaz olduğu ve acil müdahale gereken durumlarda karşılıklı mutabakat sağlandıktan sonra 2 saat içinde soruna müdahale edilir.
  • Uzaktan ve Online Uzak Servis; Uzaktan erişim bağlantı yoluyla firmaların sistemine bağlanarak, anında sorun teşhisi, çözümü yapılmaktadır.