Ağ ve Güvenlik Danışmanlığı

Ağ ve Güvenlik Danışmanlığı müşterilerimiz için en önemli unsurlardan birisidir. Görevimiz bu konuda mevcut BT sistemleri ile yapılacak olan çözümler ağ güvenliğini sağlamak ve devamlılığını korumak ve garantisini vermektir.

Bilgi akışının inanılmaz hız ve önem kazandığı günümüzde, kurumsal bilgilere daha hızlı, kolay ve güvenli erişimin yolu, doğru yapılandırılmış yerel ve geniş alan şebekelerinden geçiyor. Bu konunun taşıdığı hayati önemin farkında olarak, müşterilerimizin bugün ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşılayabilecek, genişletilebilir, yeni teknolojilere uyum sağlayabilecek yerel ve geniş alan ağlarının projelendirilmesi, hayata geçirilmesi, devreye alınması ve bakım hizmetlerinin sağlanmasına yönelik uçtan uca çözümler üretiyoruz.

Ağ ve Güvenlik hizmetlerimiz teknik bilgi, beceri ve en önemlisi kadromuzun deneyimi ile birleşerek, kısa sürede etkin veri transferlerinin çalışmasını sağlamaktır.

Network çözümlerimiz, kritik teknik servis hizmetlerinden, entegre yönetim ve işletim hizmetlerine kadar geniş bir alanı kapsıyor. Müşterilerimizin ana işlerine odaklanmalarına olanak sağlayacak şekilde, onların tüm bilgi teknolojileri altyapı ve faaliyetlerinin desteğini ve işletimini gerçekleştiriyoruz. Teknolojik altyapı ve iş uygulamaları ile bunların kullanıldığı iş süreçlerinin yürütülmesine ilişkin her türlü hizmeti bünyemizde barındırıyoruz. Bu alanda, uçtan uca çözümler sunarken, koşulsuz müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz.