Teknodisk, bilgi ve iletişim teknolojileri alanındaki yenilikçi ve yaratıcı çözümlerle, ulusal ve uluslararası pazarda, servis sağlayıcılar ve kurumlara uçtan uca katma değerli çözümler, sistem entegrasyonu ve teknoloji hizmetleri sunuyor. 2015’in ilk aylarından beri sahip olduğu yetkinlik, geniş bilgi ve güçlü deneyimle iş verimliliğinin artışı için çalışan Teknodisk, bilişim teknolojileri alanındaki faaliyetlerini, güçlü bir birikime sahip yeni nesil teknoloji gizmetleri biriminin katkılarıyla sürdürüyor. Teknodisk, aynı zamanda genç kadrosu ile dinamik ve hızlı çözümleri ayağınıza getiriyor.

Teknodisk, Bilgi ve İletişim Teknolojileri alanında yenilikçi çözümler ile Küresel standartlarda çalışan, Türkiye’nin ve bölgenin en güvenilir sistem entegratörü olmak vizyonu doğrultusunda kamu, telekomünikasyon, finans ve genel sektörden önde gelen şirketlere geniş bir yelpazede hizmet veriyor. Teknodisk, müşterilerinin bilişim sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmesi ve teknolojiyi daha verimli kullanma ihtiyacı doğrultusunda, küresel teknoloji devleriyle stratejik iş ortaklıkları yapıyor.

Son 7 yılda, %13 üzerinde yükleliş yapan Teknodisk; müşterilerine network, güvenlik, tümleşik iletişim, sanallaştırma, bulut bilişim, savunma teknolojileri, kamu güvenliği, genişbant mobil erişim, optik ve taşıyıcı Ethernet, GSM-R, IT entegrasyonu, stratejik dış kaynak kullanımı ve özgün yazılım geliştirme konularında çözüm sunuyor. Teknodisk, teknoloji danışmanlığından satış sonrası desteğe kadar, Türkiye’nin heryerine ulaşıyor.

Hoşgeldiniz! Sizin için çalışıyoruz ve başarıyoruz. Bizimle çalışmak için hemen iletişim kurun!

Neler yaparız?

Teknodisk olarak bünyemizde profesyonel ekibimiz ile verdiğimiz hizmetler aşağıda listelenmiştir. Bu hizmetleri verirken ahlak, kalite ve başarı odaklı olarak çalışmaktayız.

 • Danışmanlık Hizmetleri

  List Content goes here

 • Sözleşmeli Hizmetler

  List Content goes here

 • Ürün Tedariği

  List Content goes here

 • Kurumsal Alt Yapı Desteği

  List Content goes here

 • Ağ ve Güvenlik Çözümleri

  List Content goes here

 • Out Source

  List Content goes here