Etiler Logo Bayi

Teknodisk Bilişim Teknolojileri, 2009 yıllarından beri Logo Destek hizmetlerini İstanbul Kurumsal Çözüm Ortağı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Müşterilerimize önerilen yazılımların başarısının yanında önerilen şirketlere fiyat performans, uygulanabilirlik ve satış sonrası verilecek olan hizmetlerin kalitesi de bir o kadar önemlidir. Teknodisk Etiler Logo Destek Firması bu hizmet anlayışını bu güne kadar taşımış ve müşterilerine yansıtmayı kendisine ilke edinmiştir.

Logo Hizmetleri ve destek kurallarına göre çözüm ortaklarının destek düzeyleri, bünyelerinde bulunan kişilerin Logo eğitim ve sertifikasyon düzeylerine bağlıdır.

Tüm Logo Destek ürünlerimiz hakkında bilgi almak için;

Teknodisk bünyesinde logo yazılımın tüm ürün gruplarına destek verebilecek sertifikasyonlara sahip elemanlar bulundurmaktadır.

Bu sebeple Teknodisk, Logo Yazılım çözüm ortakları arasında başarılı (ERP) uygulamalarına kadar komple destek verebilecek etkin bir çözüm ortağıdır.

Bu çerçevede eğitim ve destek hizmetlerini firmaların ihtiyaçlarını belirleyerek, uygulamayı öngörülen yapıda gruplar halinde veya bireysel olarak yapabilmekteyiz.

Sahip olduğumuz bu kadrolarla şu ana kadar yüzlerce projeye çözüm üreterek yaklaşık 300’ü aşkın firmaya destek vermeye devam ediyoruz.